Wybory do parlamentu
Informacje
Sonda
Chciałbym, żeby Prezydentem Częstochowy został:
  1. Krzysztof Matyjaszczyk- 44,36%
  2. Artur Warzocha- 55,64%
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 15
W tym miesiącu: 1669
Wszystkich: 320346
Wyszukiwarka

Aleksander Kopia

Obwód wyborczy: NR1
Lista:
KW Platforma Obywatelska

Miejsce na liście: 2

E-mail: aleksander.kopia@o2.pl

O kandydacie:
Z zawodu jestem projektantem, moją pasją jest rower. W zawodzie z powodzeniem pracuję od prawie dwudziestu lat. Rowerem jeżdżę jeszcze dłużej.Od lat konsekwentnie działam na rzecz promocji ruchu rowerowego w Częstochowie. Jestem autorem projektu "Czewa Cycle Chic czyli rowerowa elegancja" oraz programu "Kultura Rowerowa". Założyłem stowarzyszenie Śląska Inicjatywa Rowerowa i fundację Miasta dla Ludzi.

Program:

  1. Chcę otworzyć Częstochowę dla nieskrępowanego ruchu rowerów bo miasto rowerów to miasto przyjazne jego mieszkańcom! Wiem jak to zrobić.
  2. Chcę ograniczyć ruch samochodowy w centrum bo nie godzę się na bezkarną i postępującą dewastację mojego miasta! Zacznę od egzekwowania łamanych dotąd przepisów.
  3. Chcę aby Częstochowa stała się centrum turystycznym na Jurze bo ma ku temu potencjał! Rozwój nowoczesnej turystyki jest przyszłością miasta i da nowe miejsca pracy.

Strona: www.kopia.info
Facebook:
facebook.com/alex.kopia/

Treść zawarta na stronie jest nieaktualna. Dotyczy wyłącznie minionego okresu kampanii wyborczej w wyborach samorządowych w 2014 roku.

Aktualności