Wybory do parlamentu
Informacje
Sonda
Chciałbym, żeby Prezydentem Częstochowy został:
  1. Krzysztof Matyjaszczyk- 44,36%
  2. Artur Warzocha- 55,64%
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 15
W tym miesiącu: 1669
Wszystkich: 320346
Wyszukiwarka

Lista: KW Korwin

Miejsce na liście: 8

E-mail: andrzej.lichnowski@gmail.com

Strona internetowa Kandydata: brak danych

Facebook: facebook.com/andrzej.lichnowski

O Kandydacie:

Po ukończeniu studiów na Wydziale Budowy Maszyn Politechniki Częstochowskiej (1978) praca w Kombinacie Budowlanym, potem w Komobex. Czynna działalność w organizacji studenckiej zaowocowała dobrymi efektami w pracy zawodowej. Od dwudziestu lat jestem przedsiębiorcą. Efektem jest uruchomienie od zera przędzalni w nowej technologii, do tej pory nieobecnej w Polsce.

Program:

1. LIKWIDACJA PODATKÓW DOCHODOWYCH (ORAZ OD KUPNA I SPRZEDAŻY). Skutki - spadek cen, praktyczna likwidacja bezrobocia, zahamowanie emigracji.

2. WPROWADZENIE DO KONSTYTUCJI ZASADY: "CHCĄCEMU NIE DZIEJE SIĘ KRZYWDA". Skutki - ludzie poczują się odpowiedzialni za swój los. Znikną absurdalne zakazy np. palenia marihuany czy przymus ubezpieczeń.

3. RADYKALNA REDUKCJA BIUROKRACJI ORAZ DEREGULACJA WSZELKICH ZAWODÓW. Skutki - więcej wolnej konkurencji na rynku, uwolnienie inicjatywy obywateli - i gwałtowny rozwój gospodarki.

4. DYSTANSOWANIE SIĘ OD WIĘKSZOŚCI ZALECEŃ UNII EUROPEJSKIEJ (NP. PROPAGANDA "GENDER"). Skutki - usunięcie euro-nonsensów; likwidacja obaw, że ktoś wprowadzi EURO w najbliższym czasie (proponujemy rok 2222).

5. OBNIŻKA VAT I AKCYZY DO GRANIC DOPUSZCZONYCH PRZEZ UE. Skutki - dalszy spadek cen (uwaga: VAT i AKCYZA muszą być regulowane elastycznie).

6. ZNIESIENIE PRZYMUSU UBEZPIECZEŃ. Skutki - zasilenie gospodarki dużymi pieniędzmi, zdecydowana ulga dla przedsiębiorstw. (Uwaga: w okresie przejściowym  może być konieczne wprowadzenie podatku w wysokości ok. połowy obecnej składki).

7. PRZYWRÓCENIE KARY ŚMIERCI ZA UMYŚLNE MORDERSTWO. Skutki - spadek liczby morderstw, znika problem morderców wypuszczonych na wolność (np. Trynkiewicz).

8. PRZYWRÓCENIE WIEKU EMERYTALNEGO, ODSZKODOWANIA DLA OBRABOWANYCH PRZEZ RZĄD PO-PSL. Skutki - przywrócenie wiary w to, że w Polsce obowiązuje sprawiedliwość, a umowy są dotrzymywane.

9. ŻADNYCH ZASIŁKÓW SOCJALNYCH, ŻADNYCH OBOZÓW DLA IMIGRANTÓW. Skutki - radykalne zmniejszy się liczba imigrantów - a ci co przyjadą, będą musieli uczciwie pracować.

Treść zawarta na stronie jest nieaktualna. Dotyczy wyłącznie minionego okresu kampanii wyborczej w wyborach parlamentarnych w 2015 roku.

Aktualności