Wybory do parlamentu
Informacje
Sonda
Chciałbym, żeby Prezydentem Częstochowy został:
  1. Krzysztof Matyjaszczyk- 44,36%
  2. Artur Warzocha- 55,64%
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 46
W tym miesiącu: 3265
Wszystkich: 317412
Wyszukiwarka

Anna Pawłowska

Obwód wyborczy: NR 6

Lista: KW Prawo i Sprawiedliwość

Miejsce na liście: 7

E-mail : ajpawlowska@gmail.com

O kandydacie:

Kandyduję do Sejmiku Województwa Śląskiego, jako kandydat bezpartyjny, z poparciem Wspólnoty Samorządowej. Umiem słuchać ludzi, mam wiedzę i zapał, pozwalające mi skutecznie angażować się w sprawy ważne dla mieszkańców Częstochowy i powiatów częstochowskiego, kłobuckiego i myszkowskiego. Moje doświadczenie wynikające z pracy w administracji publicznej, na stanowiskach: Naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu w UM Częstochowy, Kuratora Oświaty w Częstochowie, Śląskiego Wicekuratora Oświaty, Dyrektora Wydziału Edukacji i Nauki w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach i Sekretarza Miasta Częstochowy daje gwarancję na skuteczność mojego zaangażowania.

Program:

Do najważniejszych zadań Samorządu Województwa należy kreowanie polityki rozwoju. Urząd Marszałkowski i instytucje mu podległe mają do tego odpowiednie możliwości prawne i środki finansowe. Nie wszystkie sprawy ważne dla mieszkańców danej gminy i powiatu można załatwić w ramach kompetencji przysługujących tym jednostkom. Będę pomagała w realizacji przedsięwzięć, które wymagają dodatkowego wsparcia w ramach środków i możliwość Samorządu Województwa. W szczególności zależy mi na realizacji
projektów podnoszących walory turystyczne naszego regionu i bezpieczeństwo przeciwpowodziowe. Nasz region zasługuje na więcej.

Facebook: facebook.com/annajolantapawlowska

 

Treść zawarta na stronie jest nieaktualna. Dotyczy wyłącznie minionego okresu kampanii wyborczej w wyborach samorządowych w 2014 roku.

Aktualności