Wybory do parlamentu
Informacje
Sonda
Chciałbym, żeby Prezydentem Częstochowy został:
  1. Krzysztof Matyjaszczyk- 44,36%
  2. Artur Warzocha- 55,64%
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 42
W tym miesiącu: 3261
Wszystkich: 317408
Wyszukiwarka

Bartłomień Dudek.jpg

Bartłomiej Dudek

Obwód wyborczy: 5

Lista: KW Mieszkańcy Częstochowy

Miejsce na liście: 3

E-mail: bartekdudek.dante@gmail.com

O Kandydacie:

Urodziłem się w Częstochowie, tutaj też odebrałem wykształcenie średnie. Jestem absolwentem Szkoły Podstawowej nr 21 imienia Stanisława Konarskiego, Gimnazjum nr 16 imienia Bolesława Chrobrego oraz IV Liceum Ogólnokształcącego imienia Henryka Sienkiewicza. Obecnie kontynuuję edukację na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Administracja. W tym roku zamierzam uzyskać tytuł licencjata, a w najbliższej przyszłości tytuł magistra i doktora. Społecznie działam od blisko dwóch lat. Jestem członkiem stowarzyszeń „Republikanie” oraz „Po Prostu”, które aktywnie działają w naszym mieście realizując cele charytatywne oraz edukacyjne. Jednym z dzieł, które wyszło spod mojej ręki była Mapa Inwestycji na rok 2014, gdzie wykazywałem inwestycje podejmowane na terenie dzielnic miasta Częstochowy oraz ich procentowy udział w całości części trzeciej budżetu. Oprócz działalności w stowarzyszeniach, zasiadam w Wydziałowej Radzie Samorządu Studentów pełniąc z jej nominacji funkcję przewodniczącego komisji socjalnej. Co jakiś czas udzielam się także w tygodniku „7dni” analizując problemy peryferyjnych dzielnic Częstochowy. Prywatnie interesuję się wieloma rzeczami – od sportu zaczynając, przez gry komputerowe idąc, a kończąc na historii czy Urban Exploringu. Szczególnie tę drugą pasję udało mi się rozwinąć w taki sposób, że zrealizowałem swoje dziecięce marzenie. Po blisko trzech latach amatorskiej działalności dziennikarskiej miałem okazję „naskrobać” kilka tekstów dla CD-Action, co stanowiło dla mnie niebywały sukces. W sporcie takich sukcesów już nie osiągnąłem, ale przez lata grałem w piłkę siatkową, w klubie AZS Politechnika Częstochowa. W tym roku będę miał okazję kandydować do Rady Miasta z ramienia Komitetu Wyborczego „Mieszkańcy Częstochowy”. Dlaczego kandyduję? Bo najwyższy czas, by miastem zaczęły zarządzać osoby, którym zależy na Częstochowie, a nie tylko na napchaniu swojego portfela pieniędzmi podatników.

Program:

W Radzie Miasta chcę zająć się: - pozyskaniem funduszy na polepszenie tragicznej infrastruktury (dróg, chodników czy oświetlenia) dzielnic z zachodniej części miasta, która zdecydowanie odstaje od standardów prezentowanych na ich odpowiednikach ze wschodu - walką o zrealizowanie projektów parków i miejsc do odpowiedniego oraz bezpiecznego odpoczynku dla mieszkańców. Ponadto walką o poprawę bezpieczeństwa w postaci odpowiednich zabezpieczeń niebezpiecznych odcinków dróg, wyznaczeniem nowych przejść dla pieszych oraz usprawnieniem rozwiązań kierowania ruchem, tak aby nie utrudniać, a ułatwiać przemieszczanie się po tej części Częstochowy. - aktywnym kontrolowaniem inwestycji miejskich w okręgu piątym, by przebiegały bez utrudnień dla mieszkańców, szybko i sprawnie. Bo na chwilę obecną są realizowane bez żadnego strategicznego planu, utrudniając w bardzo dużym stopniu komunikację i przemieszczanie się. Szczegółowe programy dla poszczególnych dzielnic znajdują się na mojej stronie. Zapraszam.

Strona internetowa: www.bartekdudek.pl

Facebook: facebook.com/bartekdudek.publiczny

 

Treść zawarta na stronie jest nieaktualna. Dotyczy wyłącznie minionego okresu kampanii wyborczej w wyborach samorządowych w 2014 roku.

Aktualności