Wybory do parlamentu
Informacje
Sonda
Chciałbym, żeby Prezydentem Częstochowy został:
  1. Krzysztof Matyjaszczyk- 44,36%
  2. Artur Warzocha- 55,64%
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 52
W tym miesiącu: 3271
Wszystkich: 317418
Wyszukiwarka

Krzysztof Świerczyński

Obwód wyborczy: 4

Lista: KW Mieszkańcy Częstochowy

Miejsce na liście: 1

E-mail: mojradny@gmail.com

Facebook: facebook.com/krzysztof.swierczynski.3

Strona internetowa: swierczynski.info

O Kandydacie:

Mam 27 lat, jestem żonaty, mam synka i córeczkę. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Obecnie finalizuję również studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Opolskim. W 2010 roku zostałem uhonorowany stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia w nauce. Obecnie pracuję jako wychowawca w domu dziecka. Wcześniej przez wiele lat opiekowałem się dziećmi i młodzieżą z różnych środowisk jako wolontariusz podczas kolonii letnich i zimowisk.

Od 2006 roku jestem sędzią piłkarskim, sędziowałem mecze klasy okręgowej, a także mecze III ligi jako asystent. W latach 2004-2005 byłem przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Dąbrowskiego w Częstochowie. W latach 2004-2006 pełniłem funkcję Radnego i Rzecznika Prasowego Młodzieżowej Rady Miasta Częstochowy. W latach 2007-2010 byłem Radnym Rady Dzielnicy Raków. Dzięki zaufaniu mieszkańców, podczas wyborów w 2010 roku zostałem Radnym Miasta Częstochowy i tę funkcję pełnię do dziś.

Program:

Mimo młodego wieku posiadam już duże doświadczenie samorządowe. W pracy radnego najbardziej cenię sobie bezpośredni kontakt z mieszkańcami. Inicjatywy, które podejmuję, dotyczą spraw zgłaszanych przez ludzi. Ich skuteczna realizacja jest możliwa tylko dzięki szerokiemu wsparciu mieszkańców, za które serdecznie dziękuję. Zobowiązuję się do kontynuacji systematycznych spotkań z mieszkańcami, aktywnego wspierania słusznych inicjatyw, a jeżeli trzeba także do walki o nasze sprawy, gdy politycy zapominają przez kogo i dla kogo zostali wybrani.

 

Treść zawarta na stronie jest nieaktualna. Dotyczy wyłącznie minionego okresu kampanii wyborczej w wyborach samorządowych w 2014 roku.

Aktualności