Wybory do parlamentu
Informacje
Sonda
Chciałbym, żeby Prezydentem Częstochowy został:
  1. Krzysztof Matyjaszczyk- 44,36%
  2. Artur Warzocha- 55,64%
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 37
W tym miesiącu: 3256
Wszystkich: 317403
Wyszukiwarka

Piotr Stefański.png

Piotr Stefański

Obwód Wyborczy NR 1

Lista: KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

Miejsce na liście: 1

O Kandydacie:

Piotr Stefański Urodzony w Częstochowie Żonaty, trzy córki Rocznik 1965 Plastyk, Jubiler Mistrz Metaloplastyki Ukończył studia WSL Wydział Humanistyczno-Społeczny Specjalność Public Relations i Dziennikarstwo Od 1990 roku przedsiębiorca Członek Zarządu Stowarzyszenia ,,Ruch Wolności” Inicjator wielu akcji charytatywnych, wspierania szkół i klubów sportowych. Organizator uroczystości patriotycznych, prowadzący Marsz Niepodległości 11-go Listopada. Zaangażowany w sprawy dzielnicy Śródmieście, zawsze blisko ludzkich potrzeb.

Program:

Częstochowa moich marzeń Urodziłem się w Częstochowie, w dzielnicy Stare Miasto, gdzie wąską nitką wije się rzeka Warta, gdzie zabytkowe kamienice łączą się w niezgrabną całość z blokami z czasów PRL-u i gdzie stoi najstarszy kościół Częstochowy św. Zygmunt. To tutaj początek bierze Aleja N.M.P główna arteria Częstochowy , która swój koniec ma przy Jasnej Wieży Cudownego Obrazu. Tak, jestem z tego miasta, ze ,,Świętego Miasta” i jestem z tego dumny. To właśnie tu w Częstochowie, stawiałem swoje pierwsze kroki w nauce, rozwijałem swoje zainteresowania związane ze sportem i realizowałem swoje plany osobiste i zawodowe, z tym miastem związałem się na dobre i na złe. Dzisiaj na te moje romantyczne wspomnienia nakłada się modernistyczna teraźniejszość, post-nowoczesność, która rękoma nieudolnej władzy, niszczy naszą gospodarkę, nasza kulturę i etos Chrześcijańskiej Kolebki Polski, nie dając w zamian nic. Częstochowa moich marzeń, to miasto bez lewackiej ideologii, korupcji, układów i kolesiostwa. Częstochowa moich marzeń, to miasto fachowo i profesjonalnie zarządzane, o zrównoważonym budżecie i wydatkach służących ogółowi obywateli, a nie wybranym grupom partyjnym. Częstochowa moich marzeń, powraca do korzeni tradycyjnej rodziny, opartej na zdrowych zasadach moralnych i wartościach chrześcijańskich. Częstochowianin moich marzeń, to człowiek który czuje się w mieście bezpiecznie, ma dostęp do dobrych przedszkoli, szkół i uczelni, ma dobrą pracę, płacę i nie musi za chlebem wyjeżdżać z naszego miasta, bo tu znajdzie wszystko, co mu potrzebne do godnego i szczęśliwego życia. Taką Częstochowę mam w swoim sercu, i o taką Częstochowę będę walczył… Piotr Stefański

Facebook: facebook.com/Piotr-Stefański/

Treść zawarta na stronie jest nieaktualna. Dotyczy wyłącznie minionego okresu kampanii wyborczej w wyborach samorządowych w 2014 roku.

Aktualności