Wybory do parlamentu
Informacje
Sonda
Chciałbym, żeby Prezydentem Częstochowy został:
  1. Krzysztof Matyjaszczyk- 44,36%
  2. Artur Warzocha- 55,64%
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 51
W tym miesiącu: 3270
Wszystkich: 317417
Wyszukiwarka

Robert Jezik

Obwód wyborczy: 5

Lista: KWW Wolne Miasto Częstochowa

Miejsce na liście: 8

E-mail: robertjezik@gmail.com

O Kandydacie:

Nazywam się Robert Jezik i urodziłem się 29 lat temu w Częstochowie. Ukończyłem Zespół Szkół Gastronomicznych im. Marii Skłodowskiej – Curie, a następnie obroniłem tytuł magistra zarządzania finansami na Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie. Swoją karierę zawodową rozpocząłem kilkanaście lat temu jako pracownik fizyczny w jednej z większych firm w Częstochowie, działającej w branży spożywczej. Mój upór, chęć zdobywania wiedzy, oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki zaowocowały objęciem stanowiska technologa w/w firmie. Obecnie zajmuje się opracowywaniem nowych technologii, wdrażaniem nowych produktów na rynek  oraz kreowaniem marki. Przejście tak dużej liczby szczebli kariery zawodowej i uczestnictwo w licznych szkoleniach,  konferencjach branżowych, pozwoliło mi zdobyć jak na swój wiek, duże już doświadczenie, oraz poznać wiele ciekawych osób. Właśnie dzięki tym kontaktom, przeprowadzonym rozmowom, poznałem wiele problemów, które dręczą na co dzień każdego obywatela oraz pracodawcę polskiego. Te problemy stały się  właśnie głównym impulsem do startu w wyborach do Rady Miasta, bo uważam, że każdy  problem jest do rozwiązania przy odrobinie chęci i odpowiednich środkach.
Prywatnie jestem osobą życzliwą, otwartą na nowości oraz dyskusję na każdy temat, a zwłaszcza o otaczających nas problemach, które możemy wspólnie rozwiązać w Naszym Mieście. Na co dzień jestem mieszkańcem dzielnicy Stradom.

Program:

1. Ograniczenie płatnej strefy parkowania (zwiększenie liczby darmowych parkingów).
2. Darmowe bilety MPK dla bezrobotnych, emerytów i rencistów ( finansowane z budżetu Miasta).
3. Zwiększenie pomocy socjalnej dla najuboższych mieszkańców Częstochowy.
4. Ograniczenie uprawnień Straży Miejskiej.
5. Efektywniejsze wykorzystanie funduszy unijnych w rozwoju Miasta.
6. Poprawa jakości dróg w dzielnicy.

Strona internetowa: brak danych.

Faceboook: facebook.com/JezikRobert

 

Treść zawarta na stronie jest nieaktualna. Dotyczy wyłącznie minionego okresu kampanii wyborczej w wyborach samorządowych w 2014 roku.

Aktualności