Wybory do parlamentu
Informacje
Sonda
Chciałbym, żeby Prezydentem Częstochowy został:
  1. Krzysztof Matyjaszczyk- 44,36%
  2. Artur Warzocha- 55,64%
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 22
W tym miesiącu: 152
Wszystkich: 287961
Wyszukiwarka

Robert Konieczko

Obwód wyborczy: 3

Lista: KW Nowa Prawica - Janusza Korwina-Mikke

Miejsce na liście: 1

E-mail: brak danych.

O Kandydacie:

Urodzony w Częstochowie. Prowadzi własną indywidualną działalność gospodarczą – specjalistyczne usługi serwisowe i instalacyjne. Członek Rady Dzielnicy Zawodzie-Dąbie. Aktywnie wspiera również dwie fundacje. Uprawia sporty.  Zimą Snowboard, latem wspólne wędkowanie z córką Małgorzatą.

Program:

Wielu z Państwa może kojarzyć moją osobę z działalności w Radzie Dzielnicy, w której aktywnie działam. Poprzez bezpośredni kontakt z Państwem poznaje problemy dotyczące naszego najbliższego otoczenia, miejsca zamieszkania. Na co dzień staram się pomagać w ich rozwiązaniu.
Nieduża wyrwa w chodniku, bezpieczeństwo naszych dzieci idących do szkoły, niesprawne oświetlenie uliczne, przycięcie zbyt długich konarów drzew czy składowisko śmieci, to tylko mały wycinek spraw,  które w obliczu problemów naszego miasta jak m.in.  ogromny deficyt budżetowy mogą wydawać się błahe. Jednak na pewno takimi nie są.  Wymagają one reakcji i szybkiego załatwienia, ponieważ wpływają na jakość naszego codziennego życia.
Rozwiązanie globalnych problemów Częstochowy jest bardzo ważne.  Jednak nie powinniśmy zapominać o żyjących tu ludziach i problemach ich dotykających.
Jako Radny miasta Częstochowa chciałbym zadbać głównie o sprawy dzielnic i ich mieszkańców.
Proszę Państwa o zaufanie i oddanie w wyborach samorządowych głosu na moją osobę.

Strona internetowa: konieczko.info

Facebook: brak danych.

 

Treść zawarta na stronie jest nieaktualna. Dotyczy wyłącznie minionego okresu kampanii wyborczej w wyborach samorządowych w 2014 roku.

Aktualności