Wybory do parlamentu
Informacje
Sonda
Chciałbym, żeby Prezydentem Częstochowy został:
  1. Krzysztof Matyjaszczyk- 44,36%
  2. Artur Warzocha- 55,64%
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 38
W tym miesiącu: 3257
Wszystkich: 317404
Wyszukiwarka

Roman Kryst

Obwód wyborczy: NR 5

Lista: KW Mieszkańcy Częstochowy

Miejsce na liście: 7

E-mail: roman.k@2gb.pl

O Kandydacie:

Urodzony w 1954 roku w Dźbowie, wieloletni mieszkaniec Gnaszyna  i z Częstochową zwiazany do tej pory. Zawodowo zajmuje sie działalnością kulturalną - jestem animatorem kultury, pracuje jako instruktor, choreograf, akompaniator, kapelmistrz orkiestry detej i kierownik Częstochowskiej Kapeli Biesiadnej "Grupa Romana". Często reprezentuje swoje miasto jako juror, ekspert w dziedzinie folkloru i instrumentów muzycznych. W swojej prywatnej kolekcji posiadam ich około 300, które udostępniam jednostkom kulturalnym w całej Polsce, promując swoje miasto. Często pracuje z osobami niepełnosprawnymi, wiele akcji charytatywnych (MOPS, bezdomni, Częstochowskie Amazonki, dzieci niepełnosprawne). Moja Częstochowa "...to moje miasto - leży nad Wartą, tutaj żyć warto! Przyjechać warto!...".

Program:

Kandyduję do Rady Miasta z listy "Mieszkańców Częstochowy", ponieważ chcę działać na rzecz rozwoju kultury w swoim mieście. Chcę, by moje miasto było miejscem, do którego młodzież przyjeżdża do szkół, do którego przyjeżdża się na zakupy, czy też na odpoczynek, po prostu by Częstochowa stała sie potęgą.
Chcę zająć się zrównaniem szans dzielnic leżących na obrzeżach w stosunku do centrum miasta. Chciałbym pomóc w uruchomieniu placówek kulturalnych, gdzie każdy, kto miałby ochotę, mógłby rozwijać swoje zainteresowania. Zależało by mi na wspieraniu małej przedsiębiorczości, pomocy w stworzeniu warunków, by ta mała przedsiebiorczość się rozrastała i stwarzała coraz więcej miejsc pracy.

Strona internetowa: brak danych.

Facebook: facebook.com/pages/Roman-Kryst/144076359076671

 

Treść zawarta na stronie jest nieaktualna. Dotyczy wyłącznie minionego okresu kampanii wyborczej w wyborach samorządowych w 2014 roku.

Aktualności