Wybory do parlamentu
Informacje
Sonda
Chciałbym, żeby Prezydentem Częstochowy został:
  1. Krzysztof Matyjaszczyk- 44,36%
  2. Artur Warzocha- 55,64%
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 68
W tym miesiącu: 2261
Wszystkich: 316408
Wyszukiwarka

Wybory w Częstochowie.pl to strona umożliwiająca wyborcom zestawienie osobistych poglądów politycznych z programami kandydatów i komitetów wyborczych startujących w wyborach parlamentarnych w 2015 roku.

Częstochowianie na łamach portalu znajdą wszystkie wydarzenia związane z kampanią wyborczą. Specjalnie dla Państwa zebraliśmy od kandydatów ich przekonania i plany na kadencję w jednym miejscu.

Wybory w Częstochowie.pl włączają się w działania mające na celu zachęcenie obywateli do świadomego głosowania. Nie popieramy na naszych łamach żadnych opcji politycznych. Popieramy przemyślany wybór przy urnie.

Zgłoszenie Kandydata na Radnego

Strona internetowa Wybory w Częstochowie (www.wyboryczestochowie.pl) jest cały czas uzupełniana o treści dostępne w Obwieszczeniach Prezydenta Miasta Częstochowy, informacje Państwowego Komitetu Wyborczego oraz strony internetowe Kandydatów na Prezydenta Miasta Częstochowy oraz Kandydatów na Radnych Miasta Częstochowy.

Jeżeli jeszcze nie ma na stronie informacji o Państwa Kandydaturze, prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego - postaramy dodać informację o Państwa Kandydaturze w pierwszej kolejności.

2014-10-08 11:49:00 redakcja
Aktualności