Wybory do parlamentu
Informacje
Sonda
Chciałbym, żeby Prezydentem Częstochowy został:
  1. Krzysztof Matyjaszczyk- 44,36%
  2. Artur Warzocha- 55,64%
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 42
W tym miesiącu: 3261
Wszystkich: 317408
Wyszukiwarka

Tomasz Majewski.pngTomasz Majewski

Obwód wyborczy: 5

Lista: 1

Miejsce na liście: 8

E-mail: tomaszmajewski810@gmail.com

O Kandydacie:

TOMASZ MAJEWSKI - ur. w grudniu 1947 r. w Częstochowie. Mgr inż. elektryk. Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Częstochowskiej. Po studiach przez 6 lat pracownik naukowo-techniczny Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Przez 16 lat zatrudniony na stanowiskach kierowniczych w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych Inco-Veritas. Następnie właściciel produkcyjnego zakładu rzemieślniczego przekształconego w 1990 r. w przedsiębiorstwo produkcyjno handlowe. Od pięciu lat na emeryturze. Od trzech lat radny w Radzie Dzielnicy Grabówka. Jest wdowcem. Ma jednego syna i dwie wnuczki. Swoje poglądy określa jako „tolerancyjny konserwatysta”, szanuje wartości rodzinne jest zwolennikiem swobody gospodarczej.

Program:

Dalszy rozwój infrastruktury drogowej, zwłaszcza w dzielnicach peryferyjnych, od lat zaniedbanych. Zwiększenie ilości miejsc pracy, poprzez dalszy rozwój drobnej wytwórczości i ułatwienia dla nowo powstających firm. Zapewnienie pracy absolwentom wyższych uczelni.

Strona internetowa: www.tomaszmajewski.info.pl

Facebook : facebook.com/pages/Tomasz-Majewski-kandydat

 

Treść zawarta na stronie jest nieaktualna. Dotyczy wyłącznie minionego okresu kampanii wyborczej w wyborach samorządowych w 2014 roku.

Aktualności