Wybory do parlamentu
Informacje
Sonda
Chciałbym, żeby Prezydentem Częstochowy został:
  1. Krzysztof Matyjaszczyk- 44,36%
  2. Artur Warzocha- 55,64%
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 11
W tym miesiącu: 3922
Wszystkich: 309995
Wyszukiwarka

Lista: KW Partia Razem

Miejsce na liście: 11

E-mail: zbych.augustynski@gmail.com

Strona internetowa Kandydata: brak danych

Facebook: facebook.com/zbigniew.augustynski

O Kandydacie:

Wychowywałem się w miejskiej rodzinie robotniczej i - równolegle - w tradycyjnym gospodarstwie rolnym. Może dlatego od najmłodszych lat interesowały mnie sprawy gospodarki i zróżnicowania społecznego. Nieco później doszły do tego pasje związane z obecnością w kulturze oraz turystyka. Miałem wielkie szczęście rozwijać jedne i drugie podczas studiów na uczelniach wrocławskich i warszawskich.

Jestem inżynierem mechanikiem i doktorem nauk humanistycznych. Zwabiony urokami Jury i możliwością pracy na miejscowych uczelniach, niemal cały okres życia zawodowego spędziłem w Częstochowie. Tutaj pomagałem kolejnym rocznikom studentów żyć świadomie w społeczeństwie, w trakcie zajęć z różnych dziedzin ekonomii, a także z zakresu socjologii i filozofii.

Mam 2 synów, mierzę się z rolą dziadka…

Program:

W Sejmie będę domagał się, aby państwo spełniało swoją podstawową funkcję, jaką jest zapewnienie stabilności bytu wszystkim rodzinom zamieszkałym w naszym kraju. W Partii Razem tworzymy takie narzędzia, by starczyło środków na finansowanie usług publicznych, ale też aby te usługi nie były iluzoryczne i dostępne tylko wybranym. Wyrok sądowy np. nie może być wynikiem przypadku i siły stron przewodu.

Polityka dochodowa to nie tylko niska inflacja, niskie ceny, lecz także wysokie płace i dochody pozapłacowe, by wzrost gospodarczy pobudzały przede wszystkim zakupy naszych gospodarstw domowych, a nie eksport równoważony transferami wysokich zysków za granicę.

Treść zawarta na stronie jest nieaktualna. Dotyczy wyłącznie minionego okresu kampanii wyborczej w wyborach parlamentarnych w 2015 roku.

Aktualności